Call Center: +90 0850 259 37 22 ✔ WhatsApp: +90 0545 202 20 96

Nutzungsbedingungen

www.wimjo.com adresine girmek veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmak, aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

www.wimjo.com sitesine, siteye veya sitedeki bilgi ve diğer verilere, programlara vb. Girilmesi Wimjo.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil veya diğer nedenlerden kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı zararlardan sorumlu değildir. Wimjo.com, sözleşmenin ihlali, yanlış davranış, ihmal veya diğer nedenlerin bir sonucu olarak; işlemin kesilmesi, hata, ihmal, kesinti için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

Wimjo.com, bu sitenin ve tüm hizmetlerin, ürünlerin, sitenin kullanım koşullarının ve sitede verilen bilgilerin önceden haber verilmeksizin değiştirilmesi, yeniden düzenlenmesi ve durdurulması hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer. Bu değişiklikler, sitenin kullanımı veya giriş ile de kabul edilir. Bu koşullar diğer bağlantılı web sayfaları için de geçerlidir.

 

Wimjo.com, sözleşmenin ihlali, yanlış davranış, ihmal veya diğer nedenlerin bir sonucu olarak; İşlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silme, kayıp, işlem veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya yetkisiz giriş, değişiklik veya kullanım için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

Bu web sitesi, Wimjo.com'un kontrolü altında olmayan diğer web sitelerine bağlantılar veya referanslar içerebilir.

 

Wimjo.com, bu sitelerin içeriğinden veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

 

Wimjo.com'un web sitesinin genel görünümü ve tasarımı ve web sitesinde yer alan tüm bilgiler, resimler, Wimjo.com markası ve diğer markalar, www.wimjo.com alan adı, logo, simge, açıklayıcı, yazılı, elektronik, grafik veya makine tarafından okunabilir sahibi veya teknik veriler, bilgisayar yazılımı, uygulamalı satış sistemi, iş yöntemi ve iş modeli ve ilgili fikri ve sınai mülkiyet hakları dahil olmak üzere tüm materyallerin ("Malzemeler") lisans sahibi ve yasal koruma altındadır. Web sitesinde tüm hakları saklıdır; Önceden izin alınmadan ve referans olmadan değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir dile çevrilemez, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz veya dağıtılamaz. Web sitesinin tamamı veya bir kısmı izinsiz başka bir web sitesinde kullanılamaz. Davaların aksine yasal ve cezai sorumluluk gerektirir. Wimjo.com; Burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm haklar saklıdır.

 

Wimjo.com, bu yasal bildirim sayfasının içeriğini istediği zaman güncelleme hakkını saklı tutar ve kullanıcıların siteye her girdiklerinde yasal bildirim sayfasını ziyaret etmelerini önerir.