Çağrı Merkezi: +90 0850 259 37 22 ✔ WhatsApp: +90 0545 202 20 96

Tedarikçi Olmak

Tedarikçi, Tasarımcı, Üretici ve Marka Sahibi Uygulaması

 

Bizimle çalışmak istediğiniz için çok mutluyuz, sizi daha iyi tanımak için iş bilgilerinizi bizimle paylaşmanızı istiyoruz.

 

İyi ürünlerle daha iyi bir yaşam hedefliyoruz. Bunu başaracak tüm ürün sahipleri için bir dünya yaratıyoruz. Müşterilerimizin ev, sanat, mücevher, kadın, erkek, yaşam ve marka sahiplerinin wimjo.com'da hayat bulduğu binlerce farklı ürünü keşfetmeleri için tüm dünyaya dikkatle seçip gönderiyoruz.

 

Ürünlerinin wimjo.com'a dahil edilmesini isteyen tedarikçiler, tasarımcılar, üreticiler ve marka sahipleri için ürün satın alma süreci aşağıdaki gibi gerçekleşir.

 

Wimjo.com'a ürün sağlayabilmek için vergi dairesine kayıtlı Vergi Usul Kanunu hükümlerine uygun olarak fatura düzenleyebilmeniz gerekmektedir.

 

Fatura veremeyen sanatçı ve tasarımcıların formu doldurarak satın alma departmanımız ile irtibata geçmeleri sürecin sağlıklı tamamlanması adına önemlidir.

 

Başvurunuzun yetkili birimlerimiz tarafından uygun görülmesi halinde sizden ürünleriniz için birer örnek istenecektir.

 

İstenen numuneleri bize gönderdikten sonra, numuneler "Ürün Komitesi" tarafından değerlendirilir ve Mağaza Yönetimi tarafından sonuç hakkında bilgilendirilirsiniz (Her ürün bir fotoğraf, ürün açıklaması, fiyat listesi ile gönderilmelidir.

 

"Konsinye" veya "Satın Alma" modeli wimjo.com'da takip edilmektedir. Satın alma kabul edilirse, “Geçici Tedarikçi Sözleşmesi” düzenlenir.

 

Başvuru İletişim Bilgileri;

Satın Alma; +90 0850 259 37 22

WhatsApp Ürün Paylaşım Hattı: +90 (545) 202 20 96

E-posta: info@wimjo.com