Çağrı Merkezi: +90 0850 259 37 22 ✔ WhatsApp: +90 0545 202 20 96

Toptan

Toptan Satış Koşulları

Toptan Ürün Satışı Hakkında Genel Bilgiler,

Wimjo ile toptan ürün satın almak artık çok daha kolay. Değerli müşterilerimiz toptan ürün satın almak istediklerinde, toptan siparişte ayrıcalıklar sunuyoruz. Bu ayrıcalıklardan biri, size en uygun fiyatlarla binlerce ürün sunmaktır. Wimjo.com ekibi olarak, e-ticaret sitemizden istediğiniz ürünü toptan satış fiyatları ile indirimli olarak satın almanıza yardımcı oluyoruz.

 

Ürünleri Nasıl Seçebilirim?

Wimjo.com'da tüm kategorilerde yer alan ürünleri inceleyerek istediğiniz binlerce ürün ve model arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Ürünleri Nasıl Sipariş Verebilirim?

Wimjo.com online alışveriş sitemizden beğendiğiniz ürünlerin adını, stok kodunu veya ürün bağlantısını (URL) kopyalayarak sipariş verebilir ve bunları aşağıda belirttiğimiz iletişim bilgilerine iletebilirsiniz.

 

Ödeme İşlemlerini Nasıl Yapabilirim?

Geniş ürün yelpazemizin yanı sıra ödeme seçeneklerinde de kolaylık sağladığımızı belirtmek isteriz. Ödemenizi kredi kartı, havale veya nakit ödeme ile kapıda yapabilirsiniz.

 

Nasıl Değişim Yapabilirim?

Ürün teslimini alan kargo firmasına teslim ettikten sonra mevcut ürün kodunuzu değiştirmek istediğinizi Aramex, CDEK, MNG veya DHL Express ile firmamızın ismini vererek İstanbul'daki adresimize gönderebilirsiniz. Ürünler bize ulaştığında, ilgili bölüm yetkilileri sizinle iletişime geçecek ve değişim süreçlerinizi analiz edecektir.

 

Nasıl İade Edebilirim?

Toptan ürün satıldıktan sonra, kesinlikle geri ödeme yapılamaz. İade sadece online alışveriş için geçerlidir.

 

İletişim Bilgilerimiz:

Toptan Pazarlama Hattı; +90 0850 259 37 22

WhatsApp Toptan Sipariş Hattı: +90 (545) 202 20 96

E-posta: info@wimjo.com