WhatsApp Destek

Hakkımızda

Online alışverişin en keyifli hali Wimjo’da!

Wimjo, Türkiye'de ve tüm dünyada önde gelen alışveriş platformlarından biridir. Sürekli gelişme, yenilenme ve güvenilir online alışveriş sunma misyonumuz ile bireysel ya da işletme fark etmeksizin müşterilerimize en iyi alışveriş deneyimini yaşatıyoruz. Wimjo olarak siz değerli müşterilerimize en güvenilir markaların en favori ürünlerini kampanyalı fiyatlar ile sunmak için her gün özenle çalışıyoruz. Tedarikçilerimizin gelişmesine ve büyümesine destek olurken onların varlığı ile müşterilerimizin tüm istek ve ihtiyaçlarına geniş ürün yelpazemiz ile cevap veriyoruz.

Perakende satışımızın yanı sıra Türkiye ve tüm dünyaya toptan alışveriş imkânı da sunuyoruz. Kaliteli ve binlerce çeşit ürün portföyümüz ile müşteri memnuniyetini her zaman sağlıyor, güvenilirliğimiz ile sektörde adımızdan söz ettiriyoruz. Müşterilerimizin her ihtiyacına yönelik tüm bu yüksek kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sunuyor, siz müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz.

Wimjo'da; moda, ayakkabı ve çanta, saat ve aksesuar, kozmetik ve kişisel bakım, ev ve yaşam, anne ve bebek gibi pek çok kategoride binlerce farklı ürüne kolaylıkla erişebilirsiniz. Tüm bu kategorilerdeki ürünler sizlerin kapısına gelene kadar özenle ve titizlikle seçilip hazırlanıyor ardından en hızlı şekilde sizlere teslim ediliyor. Kategorilerimizdeki tüm ürünlerimiz yüksek kalitede ve uygun fiyatlı ürünlerdir. Satışını yaptığımız tüm ürünlerin her zaman arkasında duruyor ve sizlere memnuniyet garantisi veriyoruz.

Wimjo olarak siz değerli müşterilerimizin tüm görüş, istek ve ihtiyaçlarınızı önemsiyor bunlara karşılık olarak gerekli departmanlarımızda istenilen aksiyonları alıp en iyi hizmeti sunmak için çaba gösteriyoruz. Sizlere beklediğiniz hizmetten çok daha fazlasını verebiliyor olmak bizlerin mutluluk ve gurur kaynağıdır. 

Şirketimizde her zaman öncelik müşteridir. Wimjo'nun her departmanında deneyimli ve profesyonel ekipler süreçleri yönetir. Bu profesyonel ekiplerden en önemlilerinden biri ise müşteri hizmetlerimizdir. Müşterilerimiz ile birebir iletişime geçen müşteri hizmetleri ekibimiz dürüstçe ve kolayca tüm soru ve sorunlarınızı çözüme kavuşturur. İstediğiniz her an istediğiniz her yerden bağlanabileceğiniz müşteri hizmetleri ekibimiz sizleri gereksiz yere bekletmeden olabildiğince hızlı bir şekilde sonuca ulaştılar.

Perakende satışlarımızın yanı sıra tüm dünyaya yapmakta olduğumuz toptan satışlarımız ile sektörde lider konumda ve güvenilirlikte ilk sıradayız. Dünyanın dört bir yanından gelen toptan siparişler ile işletmelerin gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunuyoruz. Bireysel olarak verilen perakende siparişlerde ise oldukça geniş bir müşteri tabanına sahibiz. Pek çok ürün kategorimiz ve binlerce ürünümüz bulunmasına rağmen sürekli olarak ürün çeşitlerimizi artırıyor ve sizlere en kaliteli ürünleri cazip fiyatları sunmak için özenle çalışıyoruz. Sizlerin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur bu sebeple sizler için en iyisini yapmak için çabalıyoruz. Sizlere minnettarız, çabalarımız karşılığını oldukça fazla bir şekilde alıyor. 

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için oldukça fazla önem verdiğimiz bir diğer konu ise gizlilik ve güvenliktir. Wimjo üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde kişisel bilgileriniz ve banka bilgileriniz SSL sertifikası ile gerekli gizlilik koşulları altında korumaya alınır. Herhangi bir güvenlik açığına izin verilmeden alışveriş deneyiminizi sonuna kadar en mükemmel haliyle yaşarsınız. Ayrıca Wimjo ödeme konusunda farklı seçenekler sunarak müşterilerimizin kendine uygun olan yöntemi ile ödemelerini yapması konusunda kolaylık sağlar.

Wimjo olarak müşterilerimize hızlı ve güvenilir teslimat seçenekleri sunuyoruz. Alışveriş deneyiminizi baştan sona en üst düzeye çıkartmak için her aşamada en kaliteli yöntemleri sizlerin karşısına getiriyoruz. Ürünleriniz özen ve titizlik ile hazırlanıp kargolandıktan sonra teslimat süresi boyunca en iyi şartlarda taşınıyor ve sonrasında sizlere teslim ediliyor.

Wimjo'da müşterilerimizin görüşleri kadar personelimizin ve tedarikçilerimizin de görüşleri önemlidir. Biz bir takımız her birimizin gelişimi bir diğerini etkiliyor. Wimjo’da birbirimizi desteklemeye bu yüzden çok önem veriyoruz. Kaliteli çalışma şartları sunduğumuz personelimizin hedefleri doğrultusunda ilerleyebilmeleri için onlara destek oluyoruz. İşbirliği yaptığımız tedarikçilerimizin ise çok daha iyi yerlere gelmesi için çalışıyor, onlara da destek olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Wimjo olarak müşterilerimizin alışveriş deneyimini iyileştirmek, geliştirmek ve en kaliteli haline getirmek için var gücümüzde çalışıyor her adımımıza titizlikle atıyoruz. Kazanmış olduğunuz müşteri güvenini asla sarsmadan her zaman ileriye dönük adımlar atıyoruz. Kaliteli ve geniş ürün yelpazemiz, kolay ödeme seçeneklerimiz, gizlilik ve güvenlik politikamız, hızlı teslimat seçeneklerimiz, 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimiz, uygun ve cazip fiyatlarımız her geçen gün tamamıyla gelişerek müşterilerimizin memnuniyetini daha da arttırıyor.

Online alışveriş konusunda sektörde öncü şirketlerden biriyiz ve Wimjo olarak sizlere bu seviyede bir hizmet verebiliyor olmaktan gurur duyuyoruz. Bizler bugün de müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyuyoruz, yarın da daha fazla gelişip, büyüyüp, ilerlediğimizde aynı şekilde öncelikli düşüncemiz müşteri memnuniyeti olacaktır. Bizler Wimjo ailesi olarak alışveriş deneyiminizi iyileştirip ileriye taşımaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimizle samimi ve güvenilir bir ilişki kurmak bize bir aile gibi hissettiriyor. Müşteri hizmetlerinden kargolamaya kadar tüm departmanlarımızdaki personelimiz sizlere en iyi hizmeti sunmak ve bir sonraki alışverişinizde tekrar Wimjo'yu tercih etmeniz için ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar. 

Başarılı bir şirketiz ve bundan taviz vermeden başarılı olmaya devam edeceğiz. Başarımıza en büyük katkı sağlayan nokta müşteriye ve personele vermiş olduğumuz değerdir. Personellerimizi en iyi şekilde destekleyip potansiyellerini ortaya çıkartarak Wimjo markasının da gelişmesine olanak sağlıyoruz, siz değerli müşterilerimizin desteği ile başarımızı sürdürmeye ve sektörde önde gelen şirketlerden olmaya devam edeceğiz. Yaptığınız her alışverişi unutulmaz kılmak, Wimjo'da her zaman özel hissetmek için çalışıyor ve çabalıyoruz.

Bizleri tercih ettiniz her alışverişinizde minnet duyuyor, bir sonraki gelişiniz de farklı ve özel hissetmeniz için yapabileceklerimiz konusunda motive oluyoruz. Tüm ihtiyaçlarınız için her zaman hazır bekliyoruz. Bizlere olan güveniniz ve verdiğiniz destek sayesinde çok daha iyisini yapabileceğimizi biliyor ve bunun için çalışıyoruz.

Bireysel alışverişlerinizin yanında tüm dünyaya yapmakta olduğumuz toptan satış için de sürekli olarak yenilikleri ve gelişmeleri ve hazır hale getiriyoruz. Sizlerin memnuniyeti için faydalanabileceğimiz tüm teknolojilerden faydalanıp en kullanışlı mobil internet sitesi ile alışverişlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz. 

Wimjo olarak sadece bir alışveriş sitesi değil yüzlerce hatta binlerce personeli istihdam eden öncü bir kuruluşuz. Her personelimiz bizim için müşterimiz kadar değerli ve özel. Birlikteliklerimizi dürüstlük ve saygı çerçevesinde ilerletip karşılıklı fayda sağlıyoruz. Her geçen gün büyümekte olan Wimjo ailesinde yer almak isterseniz bizlere ulaşın, kapımız daima sizlere açıktır. Gelişime, yeniliklere açık ve dürüstlüğe önem veriyorsanız sizinle birlikte çalışmaktan ve birlikte yol almaktan onur duyarız.

Siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizin her geçen gün çok daha iyiye gideceğini dair söz veriyoruz. Sizlerin istek ve beklentilerini karşılayabilir olmak bizim en büyük gurur kaynağımız fakat bunun çok daha iyisini yapabileceğimizi biliyoruz. Sizlerin desteği ile sıfırdan geldiğimiz bu noktadan, yine sizlerin desteği ile daha da ileriye gideceğimizi biliyor bizleri tercih ettiğimiz için teşekkür ediyoruz.

Wimjo dün ve bugün olduğu gibi yarın da önde gelen alışveriş platformlarından olmaya devam edecektir. Sizlerin beklentilerinizi aşmak ve çok daha iyisini takdim etmek için çalışıyoruz.

Sizler ile birlikte gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz, bunun için minnettarız.

Wmjo, Alışverişin Keyifli Adresi O!

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.