WhatsApp Destek

Müşteri Memnuniyeti

Wimjo Müşteri Memnuniyeti

Wimjo, memnuniyet garantili hizmet sunuyor!

Wimjo, siz değerli müşterilerine alışveriş öncesi ve sonrasında kaliteli bir hizmet vermek için sürekli olarak çalışıyor. Her alışverişinizi keyifli hale getirmek ve özel bir alışveriş deneyimi sunmak bizim en büyük önceliğimiz. Sizlerin, ihtiyaçlarınızı satın alıp Wimjo internet sitesinden ya da Wimjo mobil uygulamasından memnun ayrılmanız bizim en büyük mutluluğumuzdur.

Siz Değerli Müşterilerimizin Memnun Kalması İçin Wimjo Neler Sunuyor?

Wimjo olarak, hizmetlerimizi her geçen gün geliştiriyor ve iyileştiriyoruz. Sizlerin istek, ihtiyaç ve önerileri bizlere yol gösteriyor, sizler için en iyi hamleleri yapmamızı sağlıyor.  Bu noktada sizlerin geri dönüşleri bizler için oldukça önemli. Sarsılmaz müşteri memnuniyetimizi oluşturan en büyük etkenlerden bazıları şunlardır:

• Onlarca farklı kategoride binlerce çeşit kaliteli ürün

Wimjo’da ihtiyacınız olan her konuda çeşit çeşit ürün bulunmaktadır. Modadan anne ve bebek ürünlerine, ev ve yaşam ürünlerinden süpermarkete kadar pek çok çeşitte kaliteli ürünü siz değerli müşterilerimiz için sunmaktayız. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda aradığınız her ürünü Wimjo’da bulmanız mümkün. Kaliteden ödün vermeden her geçen gün artan ürün çeşidi ile Wimjo, alışverişlerinizde sizleri özel ve değerli hissettirmek için çalışıyor.

• Hızlı ve güvenilir teslimat – iade süreçleri

Wimjo üzerinden yaptığınız tüm alışverişler titizlikle hazırlanır ve Wimjo güvencesi ile en hızlı şekilde sizlere teslim edilir. Tüm bu süreç sonrasında teslim aldığınız ürünü beğenmemeniz durumunda iade süreci de tıpkı teslimat süreci gibi hızlı ve güvenilir şekilde tamamlanır. Aldığınız ürünü 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz. 
Bunların yanı sıra belirlenen kampanya fiyatları ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo fırsatı bulunmaktadır.

• Wimjo müşteri temsilcileri her sorunda yanınızda

Wimjo internet sitesinden ya da Wimjo mobil uygulamasından kolayca ulaşabileceğiniz destek bölümümüz ile alışveriş sırasında ya da sonrasında her türlü soru ve görüşünüz için bizlere yazabilirsiniz. Ayrıca mutlu müşteri destek hatlarımız üzerinden de iletişime geçerek müşteri hizmetlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Wimjo destek ekibi her sorunu en kolay ve hızlı şekilde çözüp sizlere memnuniyet sağlamak için çalışmaktadır. Satış sonrası müşteri memnuniyetimizin yüksek olma sebeplerinden biri de sizleri asla mağdur etmeden sorunları çözmemizdir.

• Güvenli ve kolay ödeme seçenekleri 

Wimjo’da her alışverişinizde güvendesiniz!

Siz değerli müşterilerimizin güvenliği bizim için memnuniyetiniz kadar önemli. Bilgilerinizi güvende tutmak için birçok önlemimiz bulunmaktadır. Sahip olduğumuz SSL Sertifikası ve güvenli ödeme sağlayıcıları ile kişiler bilgileriniz,  kredi ve banka bilgileriniz korunur ve gizli tutulur. Sizlerin Wimjo üzerinden vermiş olduğunuz hiçbir bilgi üçüncü kişiler ile paylaşılmamaktadır. Sizlerin memnuniyeti için güvenlik konusunda asla bir açık ya da soru işareti bırakmıyoruz. Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için Wimjo Gizlilik Politikası’na göz atabilirsiniz.

• Kampanyalar ve uygun fiyatlar

Wimjo, yılın bazı dönemlerinde pek çok kampanya yaparak, ürünleri müşterilerin yüzünü gülümseten fiyatlara sunar. Anlık indirimler ve birçok cazip fiyatın bulunduğu kampanya dönemleri müşteriler tarafından oldukça sevilir. Yeni yıl kampanyaları, Sevgililer Günü indirimleri gibi yılın pek çok döneminde indirimler gündeme gelir. Bu özel indirim ve kampanyaları kaçırmamak için mutlaka Wimjo mobil uygulamasını indirin ve Wimjo’nun ayrıcalıklı dünyasına giriş yapın. Çeşitli ürün gruplarının bulunduğu Wimjo, kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlara alışveriş deneyimi ile müşterilerini her zaman olduğu gibi memnun ediyor.

• Özel Wimjo kategorileri

Wimjo ürün çeşitliliği ile memnun ederken bir diğer yandan özel kategorileri ile de adından söz ettiriyor. Her ihtiyacınıza yönelik ürünlerin bulunduğu Wimjo’da Grand Bazaar ve Luxury kategorilerinde oldukça kaliteli ve özel ürünler bulunuyor. Luxury kategorisinde el yapımı lüks ürünler bulunurken, Grand Bazaar kategorisi ise Kapalı Çarşı havası yaşatan bir kategori, burada tesbih, yüzük ya da Türk halısı gibi Türk kültürünü yansıtan ürünler bulunuyor.

Wimjo sizlere her an en iyi ve en kaliteli alışveriş deneyimini sunmak için çalışıyor. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz tüm ayrıcalıklar ve kullanıcı dostu hizmetler alışverişlerinizden mutlu ayrılmanız için, çünkü bizim ilk önceliğimiz sizsiniz. Sizlerin önerilerini dinleyip, istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda aksiyon almak bizim için çok değerli. Sizlerin her ihtiyacınızda yanınızda olmak ve sizleri memnun etmek bizim gurur kaynağımız.

Kaliteli ve özel bir alışveriş deneyimi için sizleri mutlaka Wimjo’ya bekliyoruz.
 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.