WhatsApp Destek

Hizmet Politikamız

     

Online alışverişte benzersiz hizmet politikamız ile Wimjo'da her müşteri özel ve değerlidir..

Wimjo ailesi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için asla taviz veremeyeceğimiz bir önceliktir. Bu noktada sizler için her gün durmadan çalışıyor kendimize yeni hedefler koyuyoruz. Gelişmeye ve yenileşmeye verdiğimiz emek ile sizlerin memnuniyetini en üst düzeye çıkartıyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ve kaliteli ürünlerimizle toptan ya da perakende alışverişlerinizde sizlerin memnuniyetini sağlamak bizim en temel ilkelerimizdendir. Vizyonumuz siz değerli müşterilerimizin beklediklerinden kat ve kat daha fazlasını vermek ve hizmet kalitemizi standartların üzerine çıkartmaktır.

Wimjo'da online alışveriş ile ilgili aklınızda hiçbir soru işaretine yer kalmayacak. Pek çok ihtiyacınıza yönelik çeşit çeşit ve kaliteli ürünleri güvenli ödeme seçenekleri ile en hızlı şekilde sizlere teslim ediyoruz. 

Satışını yapmakta olduğumuz ve ileride yapacağımız ürünler siz değerli müşterilerimiz için özenle ve titizlikle seçiliyor, her zaman en iyisi sizlere sunuluyor. En güvenilir markaların en sevilen ürünlerini Wimjo sizler için seçiyor. Bizim için önemli olan alışveriş deneyiminizin mükemmelliği ve sizlerin memnuniyet dönüşleridir.

Bulunduğunuz her yerden, ne zaman isterseniz, kolaylıkla beğendiğiniz ürünleri satın alabileceğiniz Wimjo internet sitesi ve Wimjo mobil uygulaması ile konforlu alışverişin tadını çıkarın. Kaliteli hizmet bizim işimizin temelinde yer alır, sizlere en iyi ürünleri, en cazip fiyatlara kolay ve zahmetsiz şekilde sunmak bizim için büyük bir keyiftir. İşimizin en temel amacı, sizlerin Wimjo ile geçirdiği her dakikayı unutulmaz ve özel kılmaktır. Web sitemizde ya da mobil uygulamamızda ürünlerimize göz atarken dahi, sizlere özel ve değerli olduğunuzu hissettirmek, alışveriş sürecinde ve sonrasında memnuniyetinizi sağlamak bizi diğerlerinden ayıran en büyük farktır.

Wimjo'da her müşteri özel ve değerlidir. Verdiğimiz bu değeri siz müşterilerimizin hissetmesi için, geri bildirimlerinizi, istek ve ihtiyaçlarınızı sürekli olarak dikkate alıyor ve bu noktada her geçen gün yenileniyor ve gelişiyoruz. İyileştirilmesi ve geliştirilmesi gereken noktaları iyi analiz ediyor bu analizlerin sonucunda en kapsamlı ve fayda sağlayacak aksiyonu alıyoruz.  Sunmuş olduğumuz hizmetlerin kalitesini sürekli olarak arttırıyor ve sizlere en güvenilir alışveriş deneyimini yaşatmayı taahhüt ediyoruz. Wimjo ekip üyeleri olarak bizler de sürekli olarak eğitimler, seminerler ile gelişiyor, iyileşiyor ve yenileniyoruz bu çabamız elbette ki yaptığımız tüm işlere yansıyor böylece siz değerli müşterilerimize de sorunsuz ve profesyonel bir alışveriş deneyimi sunmak olağan hale geliyor.

Toptan ya da perakende alışverişlerinizde en ufak bir sorun yaşamanız halinde müşteri hizmetlerimize 7/24 kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Soru ve görüşleriniz bizim için her zaman önemlidir. Güvenini kazandığımız siz değerli müşterilerimizin aklında herhangi bir soru işareti bırakmamak bizim en temel görevimizdir. Dürüstlük, her zaman değer verdiğimiz en önemli ilkelerimizden biridir. Müşteri hizmetlerimize ulaştığınız ilk dakikadan itibaren sorularınız, sorunlarınız ve istekleriniz en iyi şekilde dinlenir.

Bu noktada eğer herhangi bir sorununuz var ise en kısa zamanda ve en kolay yoldan sizler için çözüme ulaştırılır ardından sizlere konu hakkında bilgi verilir. Eğer bir soru ya da görüşünüz varsa bu noktada sizinle iletişimde olan müşteri temsilcimiz görüşlerinizi mutlaka not alır ve gerekli aksiyonların alınması için ilgili departmanlara iletir, sorularınıza ise sizleri bekletmeden ve en şeffaf şekilde yanıt verir. Wimjo ekibi sizleri alışverişinizin hiçbir anında yalnız bırakmaz. Her bir personelimiz sizlerin istek, ihtiyaç ve beklentilerinizin karşılığında en iyi çözümleri sunmak için var gücüyle çalışır. Sizlerin memnuniyeti bizlere motivasyon kaynağı olmakla birlikte çok daha iyisini yapabileceğimizin göstergesi olur.

Wimjo üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerinizde gizlilik ve güvenlik politikaları esas alınır ve bilgileriniz katı kuralları ile korunur. Wimjo olarak herhangi bir güvenlik açığına yer vermeden alışverişlerinizi en güvenilir şekilde tamamlamanıza olanak sağlıyoruz. 

Hizmet politikamızın en genel ve en önemli ilkesi, sizlere güvenilir ve kaliteli alışveriş deneyimini en şeffaf hali ile sunmaktır. Verdiğimiz hizmetin karşılığında sizlerin memnun olması bizim için en büyük mutluluk kaynağıdır. Her gün, sunduğumuz kaliteli hizmetin gururunu, sürekli gelişmenin ise heyecanını yaşamaktayız. Bizler Wimjo ailesi olarak, siz değerli müşterilerimiz için çalışmaya ve gelişmeye sürekli olarak devam edeceğiz.

Sizleri de her adımda kaliteli ve özel hissettiren bir alışveriş deneyimi için mutlaka Wimjo’ya bekliyoruz. 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.