WhatsApp Destek

Wimjo Kariyer

Kariyerine Wimjo’da Yön Vermek İster misin?

Wimjo’da kariyer fırsatları sizleri bekliyor!

Wimjo, müşterilerine kaliteli ve özel bir alışveriş deneyimi yaşatmak isteyen son derece profesyonel bir alışveriş platformudur. Sürekli gelişme ve iyileşme politikamız ile hep bir adım daha ileri gidiyoruz. Gelişmeye ve iyileşmeye sürekli olarak devam ettiğimiz için işine tutku ile bağlı, sürekli yenilik peşinde koşan Wimjo ailesi de gün geçtikçe büyüyor.

Wimjo'nun 1 numara olması için ekip olarak çalışıyor hedeflerimizi teker teker gerçekleştiriyoruz. Alanında uzmanlaşmış bir kadro ile çalışan Wimjo, çalışma ortamında sürekli gelişmeye ve öğrenmeye oldukça önem veriyor. 

Müşterilerimiz bizim için oldukça değerli ve önemlidir. Onlara en güzel hizmeti en kolay şekilde sunmak bizim önceliğimizdir, fakat bununla birlikte her bir çalışanımızın da oldukça değerli ve özel olduğunu hissetmesi için kaliteli bir çalışma ortamı ve çalışanlarımızın potansiyellerini ortaya çıkartmalarına olanak sağlayacak çalışma şartları sağlamaktayız.

Wimjo'nun iş prensibinde müşterilere en yüksek kalitede hizmeti sunmak bulunur ve bunun için de düzenli olarak iyileşme ve gelişmenin gerektiğini savunur. Bu noktada bizleri ileriye götürecek olan siz değerli çalışma arkadaşlarımızın fiziksel ve mental sağlığı oldukça önemlidir. Çalışanlarımızın eğitim ve gelişmeleri bizleri daha ileriye taşıyacağı için Wimjo bu konuya oldukça önem verir. Çalışanlarımızın gelişmesi bizim gelişmemiz demektir. Bu nedenle çalışanlarımızı düzenli olarak motive etmek, desteklemek, eğitimler vermek ve kariyerlerini daha iyi bir yere götürmek için onların gelişmelerine yardımcı olmak bizim için oldukça önemlidir.

Wimjo’da İşe Alım Süreci Nasıl İşliyor?

Wimjo çalışanlarına verdiği önem ve değer ile onların sürekli olarak gelişmesine yardımcı oluyor ve kariyerlerini daha ileriye götürmek için olanak sağlıyor. Bu noktada Wimjo kariyer fırsatlarını değerlendirmek sizi şimdi ve gelecekte oldukça iyi yerlere götürecektir. 

Oldukça iyi koşullarda, motive ve profesyonel bir ekip ile yeteneklerini keşfetmek ve geliştirmek için başvuru yapan siz değerli adaylarımıza, işe alım sürecinde genel olarak nelere dikkat ettiğimizi birkaç cümle ile açıklayabiliriz.

Öncelikle işimiz bir takım işi olduğu için insan ilişkileri iyi olan, iletişime açık, işbirliği ve takım ruhunun ne olduğunu bilen ve bu özellikleri benimsemiş kişiler bizim için öncelikli oluyor.

İşe alım sürecinde sizleri diğer adaylardan öne çıkartacak olan bir başka unsur ise müşterilerimize yüksek standartlarda hizmet sunmayı benimsemiş olmak.

Tabii ki eğitim ve iş deneyimlerinize önem veriyoruz ama bunun yanı sıra kişisel ve profesyonel hedefleriniz de bizim için eğitim ve deneyiminiz kadar önemli, sizin gelişmeye ve iyileşmeye olan hevesiniz Wimjo'da her zaman desteklenir, bununla birlikte eğitim ve gelişim fırsatları da sunulur.

Başta yeni mezun çalışanlarımız olmak üzere işe alım sürecinden sonra bir eğitim programı sunulur. Bu eğitim programı ile Wimjo’da olmak istediğiniz yeri daha net olarak görür ve işleyişi öğrenirsiniz. İşe alım süreci biten deneyimli çalışanlarımız için ise kariyer hedeflerine uygun ve her iki tarafın da birbirinden fayda sağlayabileceği bir pozisyon oluşturulur. 

Wimjo Sizlere Neler Vaad Ediyor? 

Wimjo'da her departmandan personelimiz kariyer hedeflerini gerçekleştirmek, yeteneklerini keşfetmek, güçlü yönlerini açığa çıkartmak için gerek eğitimler ve seminerler ile gerekse de motivasyon programları ile desteklenir

Çalışanlarımızın bir adım ileriye gitmesi Wimjo'yu ileriye götürecek, bunun tam tersi Wimjo'nun düzenli olarak gelişmesi ve ileriye gitmesi, çalışanlarımızın da hedeflerine ulaşmasını sağlayacaktır.

Vizyon sahibi ve liderlik vasfı olan başarılı personelleri geliştirmek, yönlendirmek ve desteklemek için şirketimiz iç terfi olanakları sunuyor. Fakat bununla birlikte dıştan gelen adaylar da her zaman değerlendiriliyor.

Çalışanlarımıza sosyal hayatlarına zaman ayırabileceği ve kişisel ya da profesyonel olarak gelişim imkânlarının bulunacağı çalışma şartları sunuyoruz.

Çalışma prensibimiz yüksek oranda; işbirliğine, takım çalışmasına ve açık iletişime önem verdiği için tüm personelimiz fikirlerini özgürce ifade edebilir ve bu farklı düşünceler ile birlikte ortak bir nokta belirlenip bu istikamette ilerlenir.

Wimjo tüm çalışanlarına teşvik edici maaş ve prim olanakları sunar. Maaşlar sektör standartlarında rekabetçi bir yaklaşım ile belirlenirken prim olanakları ise çalışanımızın ilerleyişine ve performansına bağlı olarak değişmektedir.

Wimjo ailesi olarak sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Sektörün önde gelen şirketlerinden olarak sizlerin gelişimini sağlamak ve istihdam etmek bizleri gururlandırır. Wimjo kariyer fırsatlarını değerlendirerek gelişime ve iyileşmeye kapınızı açın.

   

Kariyer başvurusu için bizlerle irtibata geçmekten ve kendinizi hatırlatmaktan çekinmeyin. Mutlaka size açık bir pozisyonumuz olacaktır.

Başvuru için: [email protected] adresine CV bilgilerinini bizimle paylaşın.

Wimjo Ailesi Sizleri Bekliyor!

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.