WhatsApp Destek

Tedarikçi Başvuru

Sen de Wimjo tedarikçisi ol..

Siz de Wimjo tedarikçisi olun ve ürünleriniz tüm dünyaya satılsın. Siz tedarikçimiz olun, biz ürünlerinizi dünya pazarında satışa çıkaralım.

Wimjo olarak müşterilerimize onlarca farklı kategoride yüzlerce çeşit ürün sunmaktayız. Sunmakta olduğumuz tüm ürünler yüksek kalitede olup özenle ve titizlikle seçilmektedir. Wimjo müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir şirkettir. Ürünler, hizmet kalitesi veya diğer konularda müşterilerimizin geri dönütleri bizim için oldukça önemlidir. Müşteri odaklı yaklaşımımız sayesinde sektörde güvenilir bir marka olarak adımızdan söz ettirmekteyiz. Bu nedenle işbirliği yapacak olduğumuz tedarikçilerimizin ürünlerinin sitemizdeki diğer ürünler gibi oldukça kaliteli ve yüksek standartlı ürünler olmasını beklemekteyiz.

Wimjo olarak her geçen gün büyüyor ve ürün kategorilerimizle birlikte ürün sayımızı da arttırıyoruz. Binlerce ürünü bünyemizde bulundurup müşterilerimizin tüm istek ve ihtiyaçlarına yetişebildiğimiz için, yaptığımız iş ile gurur duyuyoruz. Bu noktada ürün portföyümüzü genişletirken kaliteli ürünler sunan tedarikçiler ile işbirliği yapmak bizim için oldukça mutluluk verici. 

Wimjo, Tedarikçilerden Ne Bekliyor?

Wimjo olarak müşterilerimize beklenenin çok daha iyisini sunmayı hedefliyoruz, siz tedarikçilerimizden de ilk olarak beklediğimiz dürüst ve şeffaf bir işbirliğidir. Bunun dışında sunduğunuz ürünlerin müşterilerin güvenini kazanacak ve memnuniyet ile tekrar tekrar alışveriş yapmalarını sağlayacak kalitede ürünler olmaları gerekmektedir. Wimjo, tedarikçisi olduktan sonra üretim aşamasında ürünlerinizin titizlikle kontrol edilmesi ve müşteriye herhangi bir kusurlu ürünün gitmemesi gerekmektedir. Teslimatlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde yapmanız ayrıca müşteri memnuniyetini her şeyden öne koymanız bizim için oldukça önemlidir.

Eğer ürünlerinizin kalitesine ve müşteriye olan yaklaşımınıza güveniyorsanız, daha çok müşteriyi memnun etmek, gelişmek ve büyüme hedeflerimize ulaşmak için sizinle ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Wimjo, Tedarikçilerine Ne Gibi Avantajlar Sunuyor?

Wimjo tedarikçi işbirliği ile karşılıklı fayda sağlamaktadır. Eğer siz de tedarikçi olarak Wimjo ailesine katılırsanız birçok avantaja sahip olacaksınız. Bu avantajlardan bazılarından bahsetmek gerekirse, öcelikle bir alışveriş platformu olarak müşterilerimizin varlığı ile var olduğumuzu biliyoruz. Tedarikçilerimiz bu noktada oldukça şanslılardır çünkü Wimjo geniş bir müşteri tabanının güvenini kazanmış ve potansiyel müşteri sayısı yüksek olan bir alışveriş platformudur. Wimjo ile yapmış olduğunuz işbirliği ile ürünleriniz çok daha fazla kişinin karşısına çıkar ve bu da işinizi büyütmenize yardımcı olur.

Wimjo'nun müşteri portföyü kaliteli alışveriş deneyimine alışık olan ve güven duygusu ile alışveriş yapan tüketicilerden oluşmaktadır. Bu sayede Wimjo vitrininde bulunan ürünlerinizi şüphe duymadan satın alırlar. Eğer ürünleriniz ilk alışverişte müşteriyi memnun ederse ve beklentileri karşılarsa markanız akıllarda yer edinecek ve bu durum sizlere sadık müşteri kitlesi oluşturacaktır. Müşterilerden gelen istek, öneri ve yorumları önemsemeniz, gerekli aksiyonları almanız ve iyileştirmeleri yapmanız müşteri memnuniyetinizi oldukça arttıracaktır. Wimjo'nun reklam ve pazarlama stratejileri ile ürünleriniz ihtiyacı olan kişilerin önüne çıkacak yani sizden alışveriş yapacak kitle tarafından daha görünür olacaktır.

Wimjo bünyesi altında satış yapmak sizin için oldukça önemli bir fırsattır. Wimjo'nun geniş müşteri kitlesi ile marka bilinirliğiniz artması ve marka bilinirliğinin artması ile sektörde adınızdan söz ettirmeniz oldukça muhtemeldir. Wimjo tüm operasyonel süreçlerde yanınızda olarak herhangi bir aksilik durumunda profesyonel bir ekip ile sorunu kısa sürede çözmek için siz tedarikçilerimize yardımcı olacaktır. Wimjo tüm işbirliği sürecinde tedarikçisini destekleyerek birlikte gelişmeye ve büyümeye olanak sağlayacaktır.

Wimjo, tedarikçileri ile uzun vadeli ve karşılıklı dürüstlük içerisinde, sağlam ilişkiler kurarak bir işbirliği sürdürmek istiyor. Bu işbirliği sayesinde bizler ürün yelpazemizi genişleterek, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre çok daha fazla ürün sunabiliyorken tedarikçilerimiz ise bu birlikte çalışmanın faydasını çok daha fazla müşteriye ulaşarak ve satış yaparak alıyor. Wimjo olarak müşterimize oldukça önem veriyor ve her zaman en iyi alışveriş deneyimini sunmayı hedefliyoruz. Diğer bir taraftan bünyemizde bulunan tedarikçilerimizin de bizim için oldukça değerli ve önemli olduğunu belirtmeliyiz. Tedarikçilerimizin gelişmesini, iyileşmesini, yenileşmesini her zaman destekliyor ve onları daha geniş kitlelere tanıtmak için çaba sarf ediyoruz.

Sizler de Wimjo tedarikçisi olarak ekibimizde yer almak istiyorsanız lütfen bize ulaşın. İletişime geçildiği takdirde başvuru ve daha sonrası için gerekli tüm bilgiler tarafınıza iletilecektir. Başvurularınız bizim için oldukça önemli ve değerli olmakla birlikte her bir başvuru titizlik ile incelenip sizlere dönüş yapılacaktır. 

Bizimle birlikte büyümek ve gelişmek isteyenler,

Wimjo ailesine hoş geldiniz!

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.