WhatsApp Destek

Toptan Satış

Wimjo’dan Tüm Dünyaya Toptan Satış

Wimjo kalitenin yayılması için tüm dünyaya toptan satış fırsatı sunuyor!

Wimjo olarak siz değerli müşterilerimiz için durmadan çalışıyor ve kendimizi geliştiriyoruz. Tamamı Türkiye'de üretilen kaliteli ve geniş ürün yelpazemizin yanı sıra müşteri memnuniyeti konusunda da adımızdan söz ettiriyoruz. Giyimden ev tekstiline, kozmetikten aksesuara, küçük ev aletlerinden anne bebek ürünlerine kadar pek çok kategoride yaptığınız alışverişlerle sizleri memnun etmekten mutluluk duyuyoruz.

Şimdi ise Türkiye'de ve dünyanın dört bir yanında kalitemizi ve geniş ürün yelpazemizi toptan ürün satışı ile hizmete açıyoruz. Bütün müşterilerimizin istek ve beklentilerine uygun ürünleri toptan olarak tüm dünyaya satışa sunuyoruz.

Perakende alışveriş fırsatının yanında toptan alışveriş fırsatı da sunan Wimjo geniş ürün yelpazesi ile tüm ihtiyaçlarınızın karşılanması için tek adresiniz. Wimjo'da var olan ürünlerin yanı sıra her geçen gün eklenen son trend ürünler ile asla zamanın gerisinde kalmazsınız. Tüm ürünlerimiz kaliteden ödün vermeden ve titizlikle seçilip sizler için satışa sunulmuştur. Wimjo ailesi olarak bütün müşterilerimizin beklentisine uygun, en iyi alışveriş deneyimini sunmak için her gün çalışmaktayız.

Türkiye'den dünyanın dört bir yanına, perakende ya da toptan olarak yaptığınız her bir alışveriş Wimjo' da aynı özen ve titizlikle hazırlanıp sizlere ulaştırılıyor.

Satış yapıp işinizi büyütmek istiyor olabilirsiniz ya da bazı ürünlerin stokunu yapmak istiyor olabilirsiniz bu noktada Wimjo'dan yapacağınız toptan alışverişlerinizde daha avantajlı fiyatlar ile maliyetleri düşürmeniz mümkündür.

Wimjo tüm dünyaya en iyi toptan alışveriş deneyimini sunmak için tüm gerekli altyapıya sahip bu sayede dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri onlara sunup memnun etmekteyiz. 

Uygun fiyatlar ile yapmış olduğunuz toptan alışverişleri nerede olursanız olun hızlı ve güvenilir teslimat şirketleri ile sizlere teslim ediyoruz. Sizlere alışveriş deneyiminizin her aşamasında kolaylık sunmak isteyen Wimjo, yurtdışından yapılacak alışverişler içinde güvenilir ve hızlı ödeme kaynakları sunuyor. Böylece tüm süreç kolay ve sorunsuz bir şekilde ilerliyor.

Wimjo internet sitesinden ya da Wimjo mobil uygulamasından giriş yaparak, yüzlerce ürün arasından dilediğinizi seçebilir, kaliteli ve avantajlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Wimjo’dan Toptan Alışveriş Yapmanın Avantajları

Wimjo, kaliteli ve güvenilir bir alışveriş sitesi olarak değerli müşterilerini hiçbir noktada asla mağdur etmez. Bunun yanı sıra Wimjo’dan toptan ve perakende alışverişin pek çok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şöyle sıralanabilir:

Her ihtiyacınıza yönelik geniş ürün yelpazesi Wimjo'da

Wimjo’da, modadan ev & yaşam ürünlerine kadar pek çok kategoride istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik ürün bulmanız mümkün. Tüm ihtiyaçlarınızı tek bir yerden toptan olarak almak siz müşterilerimize, uygun maliyet ve zaman tasarrufu gibi birçok kolaylık ve artı sağlar.

Kaliteli Türk üretimi ürünler

Wimjo bünyesinde bulunan tüm ürünler sizlerin beğenisine sunulacağı için titizlik ile seçilir ve kalite kontrollerinden geçirilir böylece toptan aldığınız ürünlerde sorun yaşamazsınız, gönül rahatlığı ile alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Cazip fiyatlar ile avantajlı alışveriş fırsatı

Toptan aldığınız ürünü uygun fiyata almak en önemli unsurdur. Wimjo’da ise her gün kampanyalı ürünlere ve avantajlı fiyatlara rastlamak oldukça doğal. Sizlerin memnuniyeti için çalışan Wimjo, onlarca kategoride uygun fiyatlara sunduğu yüzlerce ürün ile istek ve ihtiyaçlarınızı önemsiyor bu sebeple her zaman en iyi alışveriş deneyimini sunuyor.  

Hızlı ve güvenilir teslimat seçenekleri

Perakende ya da toptan alışverişleriniz özenle ve titizlikle olabilen en hızlı şekilde hazırlanır ardından teslimat için kargoya verilir. Wimjo güvenilen ve kaliteli kargo şirketleri ile çalışmaktadır. Bu sayede Türkiye’de ya da dünyanın bir başka yerinde olmanız fark etmeden siparişleriniz hızlı ve güvenilir şekilde sizlere ulaşır.

Gizlilik ve güvenlik

Tüm alışverişlerinizde gizlilik ve güvenlik önemlidir fakat özellikle toptan yapacağınız alışverişlerde herhangi bir güvenlik açığına mahal verilmemelidir.  Wimjo sizlerin tüm bilgilerini korur ve siparişlerinizi güvenle adreslerinize ulaştırır.

Müşteri hizmetleri

Wimjo destek ekibi alışverişinizin her aşamasında her konuda sizlere rehberlik sağlayabilir. Soru ve görüşlerinizi iletebilir ya da nadir de olsa yaşanan sorunları çözmeleri için destek isteyebilirsiniz. Sizleri asla mağdur etmeden bütün sorunlarınız için var güçleri ile çalışmaktadırlar.

Wimjo’nun sağladığı pek çok avantaj ile kaliteli alışveriş deneyimini sonuna kadar yaşayacaksınız. Siz nerede olursanız olun toptan alışverişleriniz için Wimjo’yu seçmek sizlerin ve işletmenizin en büyük artısı olacaktır.

Toptan ürün alım talebi için: [email protected] adresine taleplerinizi bizimle paylaşın.

Dünyanın 214 ülkesine toptan ürün satışı yapan Wimjo Ailesi Sizleri Bekliyor!

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.