WhatsApp Destek
  • Yeni
1188

Chanel Gabrielle Chanel Edp 100 ml Kadın Parfüm

0 yorum
Chanel
Chanel

Chanel Gabrielle Chanel Edp 100 ml Kadın Parfüm en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin sürpriz hediyelerimizi kaçırmayın! Türkiye'den 1-2 iş gününde hızlı teslimat avantajlarıyla ürünlerinizi güvenli bir şekilde adresinize teslim ediyoruz.

%50 İndirim
6.025,00
3.013,00
Taksit Seçenekleri
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • 1 iş günü içinde kargoda
  • 1 ay

Ürün Bilgisi

Chanel Gabrielle Chanel Edp 100 ml Kadın Parfüm

Kokunun kalbinde ışık saçan 4 farklı çiçeğin olduğu çiçeksi, aydınlık ve hafif bir yorum.

Gabrielle Chanel'den ilham alan GABRIELLE CHANEL Eau de Parfum, ne istediğini bilen ve düşündüklerini söyleyebilen kadınların kokusu. Kişiliğini olduğu gibi yansıtarak güneş gibi ışıldayan bir kadın.

Çok ince bir camın işlenmesi ile yaratılan kare şişesinin içinde duran parfüm çok hafif bir ağırlığa sahiptir. İsim plakası ve kapağı aynı altın tonundadır, sarı altın ile gümüş arası değerli bir renk tonu.

ÜRÜN TANIMI

CHANEL'in parfüm yaratıcısı Olivier Polge tarafından tasarlanan çiçeksi, güneş gibi ışık saçan ve cezbedici bir yorum.

Gabrielle Chanel'den ilham alan GABRIELLE CHANEL ESSENCE, ne istediğini bilen ve düşündüklerini söyleyebilen kadınların kokusu. Kişiliğini olduğu gibi yansıtarak güneş gibi ışıldayan bir kadın.

Koku, son derece ince camdan yapılmış kare şişe içinde ağırlıksız asılı duruyor. İsim plakası ve kapağı, kokunun kendisi gibi derin ve zengin bir altın gölgesini yansıtıyor.

İÇİNDEKİLER

GABRIELLE CHANEL ESSENCE güneş gibi ışık saçan ve cezbedici bir kompozisyondur.

Bir koku nektarı gibi, ESSENCE dört çiçekten oluşan bir konsantredir: egzotik ve yoğun yasemin, parlak ve meyveli ylang-ylang, ferah ve pırıltılı portakal çiçeği, kremsi ve feminen Grasse sümbülteberi.

İçlerinde en büyüleyici çiçek olduğu düşünülen Grasse sümbülteberi, sıcak ve iz bırakan bir etki oluşturmak için belirgin hale getirilmiştir.

İLHAM KAYNAĞI

Gabrielle bir parfüm adı olmaktan öte, bir kadının adı: Coco Chanel.

Kuralları değiştirerek tarihi yeniden yazan bir kadın. Her zaman olmak istediği gibi olan, özgür ve tutkulu bir kadın.
GABRIELLE CHANEL kullanmak başlı başına tüm saflığınla kendin olmaktır, kendi yolunu takip etmek, ışık saçmak ve canlı hissetmek.

PARFÜM SANATI

GABRIELLE CHANEL ESSENCE her zaman kullanılabilecek bir koku. Yoğun şekilde. Spreyli şişesi sayesinde kıyafetlere veya vücuda cömertçe tam bir uygulama sağlar.

Kalıcılığını desteklemek için banyo ve vücut ürünleri ile ritüeli genişletmek mümkündür.


Yorumlar

Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.


Benzer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.